/ Ceramic Capacitors / C3225C0G2J103J125AA
minImg
C3225C0G2J103J125AA
TDK Corporation
제품 번호:
C3225C0G2J103J125AA
제조업체:
TDK Corporation
설명:
CAP CER 10000PF 630V C0G 1210
재고 : 8434
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10000 pF