/ Ceramic Capacitors / C3225X7S1H106K250AB
minImg
C3225X7S1H106K250AB
TDK Corporation
제품 번호:
C3225X7S1H106K250AB
제조업체:
TDK Corporation
설명:
CAP CER 10UF 50V X7S 1210
재고 : 176178
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10 µF