KEMET
제품 번호:
C330C273J1G5TA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.027UF 100V NP0 RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.7385
$1.7385
10
$1.37085
$13.7085
50
$1.18769
$59.3845
100
$1.027805
$102.7805
500
$0.776587
$388.2935
1000
$0.685226
$685.226
2500
$0.63954
$1598.85
5000
$0.616702
$3083.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.360" (9.14mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.027 µF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |
| Base Product Number | C330C |