Wolfspeed, Inc.
제품 번호:
C3D10060A
제조업체:
패키지:
TO-220-2
배치:
-
설명:
DIODE SIL CARB 600V 30A TO220-2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.50335
$55.0335
100
$4.509175
$450.9175
500
$3.83857
$1919.285
1000
$3.237353
$3237.353
2000
$3.075492
$6150.984
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 480pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 600 V |
| Series | Z-Rec® |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.8 V @ 10 A |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | C3D10060 |