Focus LCDs
제품 번호:
C402ALBFWSW6WT33XAA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
40X2 FSTN GRAY CHARACTER LCD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.6315
$21.6315
10
$20.976
$209.76
25
$20.3205
$508.0125
50
$19.665
$983.25
100
$19.0095
$1900.95
250
$18.221
$4555.25
500
$17.4325
$8716.25
1000
$16.72
$16720
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 7 Dots |
| Viewing Area | 152.50mm L x 16.50mm W |
| Controller Type | ST7066U |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Black |
| Product Status | Active |
| Character Size | 5.55mm H x 3.20mm W |
| Series | - |
| Display Format | 40 x 2 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 80 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Background Color | Gray |
| Dot Size | 0.60mm W x 0.65mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Outline L x W x H | 182.00mm x 33.50mm x 13.50mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |