Focus LCDs
제품 번호:
C402ALBSGN06WT50PAB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
40X2 STN GRAY CHARACTER LCD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.263
$43.263
10
$41.952
$419.52
25
$40.641
$1016.025
50
$39.33
$1966.5
100
$38.019
$3801.9
250
$36.442
$9110.5
500
$34.8745
$17437.25
1000
$33.4305
$33430.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 7 Dots |
| Viewing Area | 246.00mm L x 38.00mm W |
| Controller Type | ST7066U |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Black |
| Product Status | Active |
| Character Size | 5.55mm H x 3.20mm W |
| Series | - |
| Display Format | 40 x 2 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 80 |
| Backlight | Without Backlight |
| Voltage - Supply | 5V |
| Background Color | Gray |
| Dot Size | 1.00mm W x 1.77mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Outline L x W x H | 285.00mm x 56.00mm x 8.80mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |