Focus LCDs
제품 번호:
C404A-BW-LW65
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
40X4 STN BLUE CHARACTER LCD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.096
$30.096
10
$29.184
$291.84
25
$28.272
$706.8
50
$27.36
$1368
100
$26.448
$2644.8
250
$25.3555
$6338.875
500
$24.263
$12131.5
1000
$23.256
$23256
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 147.00mm L x 29.50mm W |
| Controller Type | ST7066 |
| Display Mode | Transmissive |
| Text Color | White |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.89mm H x 2.78mm W |
| Series | C404A |
| Display Format | 40 x 4 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 160 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 5V |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 0.50mm W x 0.55mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Outline L x W x H | 190.00mm x 54.00mm x 13.00mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |