C41-NKO15H-NAO
Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
C41-NKO15H-NAO
설명:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF ORG
사용자 가이드
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 15°
Termination Style PC Pin
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Orange
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Series 41
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Wavelength - Peak 605nm
Lens Color Amber
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 7.11mm Dia