Comet America, LP
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Test Condition | - |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±0.4°C |
| Series | - |
| Sensor Type | - |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Comet America, LP |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Resolution | 0.1°C |