C48-06R22-12P9-402
Cinch Connectivity Solutions
제품 번호:
C48-06R22-12P9-402
설명:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
사용자 가이드
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-12
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C