C48-16R18-14P-402
Cinch Connectivity Solutions
제품 번호:
C48-16R18-14P-402
설명:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
사용자 가이드
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-14
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C