KEMET
제품 번호:
C4AF3BW4680A3LK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 6.8UF 10% 400VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.638
$7.638
10
$6.79155
$67.9155
50
$5.94244
$297.122
100
$5.43305
$543.305
500
$4.669041
$2334.5205
1000
$4.329482
$4329.482
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.780" (45.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.7 mOhms |
| Series | C4AF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | 400V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 6.8 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | C4AF3B |