KEMET
제품 번호:
C4AQIBW5150M3FJ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 15UF 5% 800VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2155
$5.2155
10
$4.69205
$46.9205
50
$4.06638
$203.319
100
$3.54502
$354.502
500
$2.919388
$1459.694
1000
$2.710863
$2710.863
2500
$2.658736
$6646.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 1.583" (40.20mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6.2 mOhms |
| Series | C4AQ-M |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | Low ESL |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | C4AQIB |