Silicon Labs
제품 번호:
C8051F327-GMR
제조업체:
패키지:
28-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.1015
$5.1015
10
$4.58185
$45.8185
25
$4.33162
$108.2905
100
$3.754115
$375.4115
250
$3.561588
$890.397
500
$3.1958
$1597.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Core Processor | 8051 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 25MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 1.5K x 8 |
| Number of I/O | 15 |
| Peripherals | POR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5x5) |
| EEPROM Size | - |
| Series | C8051F32x |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | 8-Bit |
| Mfr | Silicon Labs |
| Connectivity | UART/USART, USB |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | C8051F327 |