Silicon Labs
제품 번호:
C8051T322-GQ
제조업체:
패키지:
32-LQFP (7x7)
배치:
-
설명:
IC MCU 8BIT 16KB OTP 32LQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.7455
$2.7455
10
$2.46905
$24.6905
25
$2.33396
$58.349
80
$2.022911
$161.83288
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Core Processor | 8051 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 48 MIPS |
| Program Memory Type | OTP |
| RAM Size | 1.25K x 8 |
| Number of I/O | 25 |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| EEPROM Size | - |
| Series | C8051T32x |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Core Size | 8-Bit |
| Mfr | Silicon Labs |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.25V |
| Base Product Number | C8051T322 |