Focus LCDs
제품 번호:
C81ALBSBSW6WN33XAA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
8X1 STN BLUE CHARACTER LCD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.8375
$7.8375
10
$7.6
$76
25
$7.3625
$184.0625
50
$7.125
$356.25
100
$6.8875
$688.75
250
$6.6025
$1650.625
500
$6.3175
$3158.75
1000
$6.061
$6061
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 7 Dots |
| Viewing Area | 61.00mm L x 15.80mm W |
| Controller Type | ST7066U |
| Display Mode | Transmissive |
| Text Color | White |
| Product Status | Active |
| Character Size | 10.75mm H x 6.45mm W |
| Series | - |
| Display Format | 8 x 1 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 8 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 1.25mm W x 1.30mm H |
| Mfr | Focus LCDs |
| Outline L x W x H | 84.00mm x 44.00mm x 13.50mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |