CA00022R700JE05
Vishay Dale
제품 번호:
CA00022R700JE05
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.7 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2W