CA064C221K5GAC7800
KEMET
제품 번호:
CA064C221K5GAC7800
제조업체:
KEMET
패키지:
0612 (1632 Metric)
설명:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0612
사용자 가이드
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings -
Series -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KEMET
Capacitance 220pF