ITT Cannon, LLC
제품 번호:
CA06R16S-4PF80
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$54.2165
$54.2165
10
$46.98795
$469.8795
25
$41.4599
$1036.4975
50
$37.09579
$1854.7895
100
$32.53009
$3253.009
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 16S-4 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 2 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | - |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA06R |