ITT Cannon, LLC
제품 번호:
CA3100E14S-7PBF80-08
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$61.503
$61.503
10
$46.1244
$461.244
25
$36.176
$904.4
50
$32.36783
$1618.3915
100
$28.3841
$2838.41
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 14S-7 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | - |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount, Right Angle |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |