ITT Cannon, LLC
제품 번호:
CA3100E36-10SZBF80-05A232
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CB 48C 48#16 SKT RECP WALL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$167.3045
$167.3045
10
$125.47695
$1254.7695
25
$98.41354
$2460.3385
50
$88.05417
$4402.7085
100
$77.21676
$7721.676
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polychloroprene |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Black Zinc Cobalt |
| Shell Size - Insert | 36-10 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 48 |
| Color | Black |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | Z |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |