ITT Cannon, LLC
제품 번호:
CA3106E10SL-3P-B-A241
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CA-B 3C 3#16S PIN INLINE PLUG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$52.7535
$52.7535
10
$48.40725
$484.0725
25
$46.54544
$1163.636
50
$44.9939
$2249.695
100
$42.511455
$4251.1455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.256" (6.50mm) |
| Backshell Material, Plating | Aluminum Alloy, Tin Zinc |
| Insert Material | Polychloroprene |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50VAC, 75VDC |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Tin Zinc |
| Shell Size - Insert | 10SL-3 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Gray |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bag |
| Base Product Number | CA310 |