GradConn
제품 번호:
CAB550RF-0200-A-1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY RPSMA-MHF4L J-PL 7.874"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7145
$3.7145
10
$3.3763
$33.763
25
$3.1977
$79.9425
50
$3.12322
$156.161
100
$2.97445
$297.445
250
$2.602658
$650.6645
500
$2.528292
$1264.146
1000
$2.156481
$2156.481
2500
$2.007749
$5019.3725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| 2nd Connector | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Mfr | GradConn |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | RP-SMA to IPEX MHF4L |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |