KEMET
제품 번호:
CAN21X274KARAC7800
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 2220 270NF 250VAC X7R
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.553
$3.553
10
$2.869
$28.69
50
$2.46734
$123.367
100
$2.237725
$223.7725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CAN SMD Indust X7R |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.27 µF |
| Features | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | CAN21X |