KEMET
제품 번호:
CAS17C101KARFC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SFTY 1808 100PF X1 250 / Y2 250
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.0697
$10.697
50
$0.9272
$46.36
100
$0.802465
$80.2465
500
$0.60629
$303.145
1000
$0.534974
$534.974
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | CAS SMD SFTY 250 |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 100 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | CAS17C |