onsemi
제품 번호:
CAT24C04WI-GT3
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.21375
$2.1375
25
$0.19836
$4.959
50
$0.19741
$9.8705
100
$0.175275
$17.5275
250
$0.173014
$43.2535
500
$0.170392
$85.196
1000
$0.165851
$165.851
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 512 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Access Time | 900 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Memory Size | 4Kbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | CAT24C04 |