onsemi
제품 번호:
CAT5221WI-10-T1
제조업체:
패키지:
20-SOIC
배치:
-
설명:
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1915
$7.1915
10
$6.4999
$64.999
25
$6.1978
$154.945
100
$5.139785
$513.9785
250
$4.686236
$1171.559
500
$4.383908
$2191.954
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | ±300ppm/°C |
| Number of Taps | 64 |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 6V |
| Mfr | onsemi |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | Selectable Address |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 80 |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Taper | Linear |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | CAT5221 |