Eaton - Electronics Division
제품 번호:
CB11220407
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK PC BARR 4POLE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2275
$4.2275
10
$3.22335
$32.2335
25
$3.0191
$75.4775
50
$2.68356
$134.178
100
$2.62523
$262.523
250
$2.421018
$605.2545
500
$2.18766
$1093.83
1000
$1.939729
$1939.729
5000
$1.82305
$9115.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | Magnum® CB11 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Circuits | 4 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 4 |