Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.13-2IPX4L-180MM
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY MHF4L-MHF4L PL-P 7.087"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0685
$3.0685
10
$2.9545
$29.545
25
$2.717
$67.925
50
$2.603
$130.15
100
$2.489
$248.9
250
$2.1945
$548.625
500
$2.1375
$1068.75
1000
$1.843
$1843
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF4L |
| Length | 7.087" (180.00mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | IPEX MHF4L to IPEX MHF4L |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |