/ Coaxial Cables (RF) / CB1.13-IPX-SARFGT-8IN
minImg
CB1.13-IPX-SARFGT-8IN
Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.13-IPX-SARFGT-8IN
설명:
CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA J-PL 8"
재고 : 200
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1
Length 8.000" (203.20mm)
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
1st Contact Gender Male
Style IPEX MHF1 to RP-SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz