Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.17LL-IPX-SAMGT-10IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY IPEX MHF1-SMA PL-PL 10"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.208
$8.208
10
$7.296
$72.96
25
$6.5645
$164.1125
50
$5.966
$298.3
100
$5.472
$547.2
250
$5.0445
$1261.125
500
$4.6835
$2341.75
1000
$4.3795
$4379.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.17mm OD LL Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Gray |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 |
| Length | 10.000" (254.00mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | IPEX MHF1 to SMA |
| Features | Low Loss Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |