Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.32D-IPX-SALF3GT-4IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY IPEX MHF1-SMA JCK-PL 4"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.799
$11.799
10
$10.488
$104.88
25
$9.4335
$235.8375
50
$8.5785
$428.925
100
$7.866
$786.6
250
$7.258
$1814.5
500
$6.745
$3372.5
1000
$6.289
$6289
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.32mm OD Coaxial Cable DS |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Jack, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Green |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | IPEX MHF1 to SMA |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | Double Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |