Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.32D-SAF3GT-C-5.8IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY SMA JACK 5.8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.0445
$5.0445
10
$4.4935
$44.935
25
$4.047
$101.175
50
$3.667
$183.35
100
$3.363
$336.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.32mm OD Coaxial Cable DS |
| 1st Connector | SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SMA |
| Length | 5.800" (147.32mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMA to Cable |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Features | Double Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |