Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CB1.37-IPX4LLK-SALRMGT-8IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY MHF4L LK-RPSMA PL-PL 8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.112
$16.112
10
$14.3165
$143.165
25
$12.8915
$322.2875
50
$11.7135
$585.675
100
$10.7445
$1074.45
250
$9.918
$2479.5
500
$9.2055
$4602.75
1000
$8.588
$8588
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF4L LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF4L LK |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | IPEX MHF4L LK to RP-SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |