/ Oscillators / CB3LV-3I-19M440000
minImg
CB3LV-3I-19M440000
CTS-Frequency Controls
제품 번호:
CB3LV-3I-19M440000
설명:
XTAL OSC XO 19.4400MHZ HCMOS TTL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 12mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series CB3LV
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS, TTL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 19.44 MHz