TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
CB5330-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 3/4" X 4' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.001
$30.001
5
$25.2662
$126.331
10
$22.8969
$228.969
20
$21.317525
$426.3505
50
$20.52817
$1026.4085
100
$20.0545
$2005.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.220" (5.59mm) |
| Shrink Temperature | 90°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.095" (2.41mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | SST |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Semi Rigid |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Fluid Resistant, Moisture-Proof, Strain Resistant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CB53 |