Wolfspeed, Inc.
제품 번호:
CBB032M12FM3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
32M,1200V, SIC MODULE FULL-BRIDG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$136.325
$136.325
18
$126.19325
$2271.4785
36
$121.587859
$4377.162924
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature | - |
| Configuration | 4 N-Channel (Full Bridge) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 3400pF @ 800V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 118nC @ 15V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 42.6mOhm @ 30A, 15V |
| Supplier Device Package | - |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 3.6V @ 11.5mA |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 1200V (1.2kV) |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Technology | Silicon Carbide (SiC) |
| Power - Max | - |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 40A (Tj) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CBB032 |