Essentra Components
제품 번호:
CBDLS505A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PCB SUPPORT,TOP HL:LOCK ARROW .1
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.047" ~ 0.078" (1.20mm ~ 1.98mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBDLS |
| Length - Overall | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.118" (3.00mm) |
| Between Board Height | 0.126" (3.20mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.047" ~ 0.078" (1.19mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.118" (3.00mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bag |