Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CBG-IPXLK-MCFGT-8IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASY IPEX MHF1 LK-MMCX J-P 8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.528
$13.528
10
$12.027
$120.27
25
$10.8205
$270.5125
50
$9.842
$492.1
100
$9.0155
$901.55
250
$8.322
$2080.5
500
$7.733
$3866.5
1000
$7.2105
$7210.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | RG-178 |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | MMCX Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Brown |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 LK |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | IPEX MHF1 LK to MMCX |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |