Lighthorse Technologies, Inc
제품 번호:
CBG-SAFGT-SAMGT-8IN
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.255
$12.255
10
$10.887
$108.87
25
$9.804
$245.1
50
$8.911
$445.55
100
$8.17
$817
250
$7.543
$1885.75
500
$7.0015
$3500.75
1000
$6.536
$6536
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | RG-178 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Copper |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | SMA |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |