Curtis Industries
제품 번호:
CBPW-7
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.0605
$10.0605
10
$8.61935
$86.1935
25
$8.22548
$205.637
50
$7.39423
$369.7115
100
$7.00055
$700.055
250
$6.344214
$1586.0535
500
$5.906682
$2953.341
1000
$5.578533
$5578.533
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 140°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Chassis, Panel; Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | CB |
| Terminal Screw Finish | - |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Number of Circuits | 7 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 7 |
| Base Product Number | CBPW |