Essentra Components
제품 번호:
CBRLDS335A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
REVERSE MOUNT SUPPORT,LOCKING,.1
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
5
$0.5719
$2.8595
10
$0.47595
$4.7595
25
$0.44764
$11.191
50
$0.42864
$21.432
100
$0.38095
$38.095
250
$0.36195
$90.4875
500
$0.342893
$171.4465
1000
$0.323846
$323.846
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | Richco, CBRLDS |
| Length - Overall | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.216" (5.49mm) |
| Between Board Height | 0.433" (11.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.118" (3.00mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Material | Nylon |
| Package | Bag |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |