Essentra Components
제품 번호:
CBS-3-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLN 3/16"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.247
$0.247
5
$0.2147
$1.0735
10
$0.1786
$1.786
25
$0.16796
$4.199
50
$0.16074
$8.037
100
$0.14288
$14.288
250
$0.135736
$33.934
500
$0.128573
$64.2865
1000
$0.121438
$121.438
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBS |
| Length - Overall | 0.787" (20.00mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Fit |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CBS-3 |