Essentra Components
제품 번호:
CBS-TM-4-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBS THREAD MALE 1/4" NYLON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
5
$0.4351
$2.1755
10
$0.36195
$3.6195
25
$0.3401
$8.5025
50
$0.32585
$16.2925
100
$0.28956
$28.956
250
$0.275082
$68.7705
500
$0.260604
$130.302
1000
$0.246136
$246.136
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBS-TM |
| Length - Overall | 0.953" (24.21mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bag |
| Base Product Number | CBS-TM |