OptiFuse
제품 번호:
CBW58-VS-20A-1B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.4735
$12.4735
10
$12.0365
$120.365
25
$11.57594
$289.3985
50
$8.89865
$444.9325
100
$7.45655
$745.655
250
$7.0471
$1761.775
500
$6.0705
$3035.25
1000
$5.74655
$5746.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CCC, CSA, cURus, TUV, UR |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW58 |