Texas Instruments
제품 번호:
CC1131QRHBRG4Q1
제조업체:
패키지:
32-VQFN (5x5)
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
RF RX FSK/GFSK 310-348MHZ 32VQFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ISM, SRD |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Modulation or Protocol | FSK, GFSK, MSK, ASK, OOK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Sensitivity | -111dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 18.8mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Data Rate (Max) | 250kbps |
| Frequency | 310MHz ~ 348MHz, 387MHz ~ 464MHz, 779MHz ~ 928MHz |
| Features | RSSI Equipped |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CC1131 |