Eaton - Electronics Division
제품 번호:
CC12H3A-TR
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BOARD MOUNT 3A 63VDC 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8265
$0.8265
5
$0.8018
$4.009
10
$0.7505
$7.505
50
$0.62092
$31.046
100
$0.517465
$51.7465
250
$0.504526
$126.1315
500
$0.426911
$213.4555
1000
$0.375155
$375.155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 2.2 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.045 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | CC12H |
| Voltage Rating - DC | 63 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |