CC40/4SA208-60HZ
Carlo Gavazzi Inc.
제품 번호:
CC40/4SA208-60HZ
제조업체:
Carlo Gavazzi Inc.
설명:
RLY CONT 4P 208V 60HZ NO AUX
사용자 가이드
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Contact Rating (Current) 40 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Must Release Voltage 62.4 VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 12 ms
Coil Voltage 208VAC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Contact Material -
Release Time 4 ms
Must Operate Voltage 176.8 VAC