TDK Corporation
제품 번호:
CC45SL3AD331JYVNA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.2755
$2.755
50
$0.19285
$9.6425
100
$0.165205
$16.5205
500
$0.123918
$61.959
1000
$0.104642
$104.642
2500
$0.099132
$247.83
5000
$0.093632
$468.16
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | SL |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CC45 |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 330 pF |
| Features | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |