Hoffman Enclosures, Inc.
제품 번호:
CCA12128
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM GRAY 4.803"L X 4.803"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$148.5705
$148.5705
5
$145.9162
$729.581
10
$143.26285
$1432.6285
25
$141.14036
$3528.509
50
$137.95691
$6897.8455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 23.1in² (149cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.803" L x 4.803" W (122.00mm x 122.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.1 lbs (952.5 g) |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508A |
| Thickness | 0.157" (4.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Container Type | Box |
| Features | Sealing Gasket, Wall Mount |
| Height | 3.150" (80.00mm) |
| Package | Bulk |